Gençlik Aşısı

Nisan ayı en sevdiğim aydır; mis kokulu rengarenk tomurcuk açan ağaçlardan mı, oksijenin hem taze hem hayat veren serin ılık rüzgarından mı, yoksa doğduğum ay olmasından mı bilmem ama insanın içi pırıl pırıl mutluluk dolar en güzelinden. İşte bu güzel aya uygun yepyeni, taptaze ve son teknoloji, harikulade bir estetik uygulamadan sizlere bahsetmek istiyorum.

 

COOLİFTİNG… YANİ SADECE 4 DAKİKADA YÜZÜNÜZE GENÇLİK AŞISI VE GÜZELLİK MOLEKÜLLERİ YÜKLEME TEKNOLOJİSİ


Evet yanlış duymadınız; sadece 4 dakika sürüyor bu uygulama. GENÇLİK AŞISINI iğnesiz, ağrısız ve acısız şekilde cildin altına yüksek basınçla yedirebiliyoruz. Yüksek basınçla çalışan Coolifting tabancasına güzellik kapsüllerimizi ve ampüllerimizi yerleştiriyoruz. Bu ampüllerin içinde kolajenin ana maddesi HYALÜRONİK ASİD, vitaminler, mineraller, aminoasidler, buğday proteinleri, organik bitkisel serbest radikal önleyici antiagingler mevcut.

 

Tüm dünyada başarıyla kullanılan yöntemden biraz bahsetmek isterim. Yüksek basınçlı ve soğuk CO2 gazı tüpü sayesinde, düşük ısıda ve yüksek basınç altında yüksek konsantrasyonlu atomize aktifleri, güçlü bir CO2 akışı ile birlikte cilt altına mezoterapisiz olarak gönderen etkili bir anti-aging uygulaması haline geliyor. İşlem sonrası ani bir lifting etkisi (kaldırma, gerilme) yaratarak cildi pürüzsüzleştiriyor, yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırıp derin kırışıkları azaltıyor. Cildin daha genç ve güzel görünmesini sağlıyor. Cildinize VELVET yani KADİFE pürüzsüzlüğü ve yumuşaklığı hakim oluyor. Bu sebeple uygulamaya; BABY BEAUTY GUN yani BEBEK GÜZELLİĞİde deniyor.

 

Etkileri Nedir?

Yüksek basınçta soğuk CO2 ve atomize aktiflerin kombinasyonu cilt üzerine etki eder. Paradoksal damar-motilitesi yapar yani damarlar soğuk basınçla önce kasılır ve vazokonstriksiyon oluşur. Kasılmayı takiben kan mikrosirkülasyonunun vazodilatasyon ile artışı gerçekleşir. Yani damarlar sonra genişler ve kan deveranı artarak bütün bu yararlı kolajen, gençlik ve vitamin aşılarını emerek cilde cömertçe dağıtır.


Cryoforezis ve Baroforezis: Dermise uygulanan soğuk ve yüksek basınç kombinasyonu, yararlı vitamin ve hyalüronik asid, gençlik aşısı gibi aktiflerinin yoğun bir şekilde nüfuz etmesine ve etkilerinin ciddi şekilde artmasına neden olur.


Cryo-karboksiterapi : Çok düşük derecelerde ve çok yüksek bir basınçta CO2 gönderimi mikro kan dolaşımını aktive eder, kolajen ve elastin oluşumuna neden olur ve dokuların oksijenlenmesini artırır.


Termal Şok : Derinde bulunan dokuların uyarılması gerçekleşir. Bu dokular normalde 37 c sıcaklığındadır. Uygulamanın aşırı ve ani soğuk akımı, derin ve anlık dermis reaksiyonuna neden olur. Yoğun soğuğa maruz kalan damarlar kasılır ve genişler. Sonrasında aktif maddeleri de emerek cilt pürüzsüzleşir.

 

Uygulama Alanları Nelerdir?

Göz çevresi, alın, yanaklar ve dudak çevresi gibi yaşlılık etkilerinin en belirgin olduğu bölgeleri etkin bir şekilde tedavi etme için tasarlanmıştır. Uygulamanın gözle görülen ilk etkisi cansız, yorgun ve mat görüntüsünden kurtulmuş ışıldayan bir cilttir. Uygulama sonunda yüzeysel kırışıklıklar ortadan kalkarken, derin kırışıklıkları da azaltır. Derinlemesine nemlendirme sağlarken, cildin esnekliğinin artırılmasında da etkilidir.

 

Kaç Seans Gerekli?

4 dakikalık tek seansta cildin gençlik ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olacaktır. Bir sonraki seans ve seans aralıkları kişinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenecektir.


TEK SEANSLIK PROTOKOL: Tek seansta daha parlak ve neme doymuş bir cilt ve ani lifting etkisi gözlenir. Önemli bir toplantı, düğün, medya görsel çekimleri veya bir event öncesi ani bir güzellik, ışıltı ve lifting istiyorsanız aynı gün yaptırmalısınız.


ÇOKLU SEANS PROTOKOLÜ: Ayda 6-8 seans (haftada 1-2 kez) uygulama daha genç bir görünüm, daha uzun süren ışıltı ve yoğun nem doygunluğu sağlar.


SÜREKLİ BAKIM PROTOKOLÜ: Ayda 1 veya 2 kez sürekli cilt bakımı, düzenli kolajen ve elastin stimülasyonu etkisi ve devamlı nem doygunluğu ve gençlik ışıltısı sağlar.

 

Uygulama Sonrası Kalıcılık

Uygulama non-invaziv ve non-travmatiktir. Dolayısıyla uygulama sonunda hasta normal hayatına devam edebilir. Lifting etkisi kısa sürelidir ve devamlılık isteniyorsa tekrarlayan seanslar gerektirir. Rejuvinasyon etkisi seans sayısına göre birikerek artar. Derin rejuvinasyon etkisi de seanslar boyunca ilerler. Ciltte yenilenmeye ve cilt kalitesinin artışına bağlı olarak derin kırışıklıklarda azalma gözlemlenecektir. Şok tedavisi ile elde edilen rejuvinasyon devamlılık gerektirmektedir. 2 haftada 1 seans uygulanabilir böylece rejuvinasyon etkisi kalıcı hale gelmeye başlar.


Cilde yararlı olan bu Coolifting uygulamasını; öncesinde Waterfacial cilt bakımı ve Botox uygulamasıyla birleştirerek tamamlanmış bir antiaging bakım protokolü yaratabilir ve ışıldayan, sağlıklı, doğal ve genç görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır