Kraliçe Bakım

Kraliçe Bakım, 5 nano teknolojisi ile cildin alt katmanlarına kadar inebilen, Japonya’nın Hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakım ürünüdür. Forlle’d ürünleri sektöründe Nobel ödülü almış dünyadaki tek firmadır. Forlle’d laboratuvarında, hyaluronik asit ve diğer düşük molekül maddeleri geliştirmek için küresel patentli üretim süreci tasarlanmıştır. Tüm Forlle’d ürünleri düşük moleküler hyaluronik asit içeriğine sahiptir.

Kraliçe Bakım, düşük moleküllü Hyaluronik asid içeriği sayesinde cildin derinlerine nüfuz ederek rehidrasyonu sağlar ve cildi gençleştirir. Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler vb) içeren benzersiz bir formüle sahiptir. Forlle’d bakımları tüm cilt tiplerine uygun olan, yoğun nemlendirme özelliğine sahip, cilt tonunu düzelten ve canlandıran bir terapidir. Cildin yapısını gençleştirir, toparlar ve kaldırır. Bu sayede cilt ışıltılı ve genç bir görünüme kavuşur. Düzenli kullanımda cildin kalıcı olarak parlak, gergin ve sağlıklı kalmasını sağlar.

 

Tarih boyunca her zaman kraliçelerin hep en güzel kadınlar olduğuna şahit olduk. Acaba bu bir tesadüf müydü yoksa; her devirde o devre ait en güzel bakımların kraliçelere yapılmasından dolayı mıydı bilemiyoruz. Ama şu bir gerçek ki; günümüzün KRALİÇE CİLT BAKIMLARI tam da cilt ve cilt altımızın ihtiyacı olan gençlik, sağlık ve nemlenme avantajlarını sunarken, kolajen uyarımını artırarak kadifemsi bir pürüzsüzlük ve ışıl ışıl bir ten de sağlamaktadır. Biz kadınların arzusu kaç yaşında olursak olalım,pürüzsüz, ‘Su Gibi Duru’ bir cilde sahip olmaktır. Bu bağlamda son dönemin etkili anti-aging uygulamalarından biri olan KRALİÇE CİLT BAKIMI; cildinizden yılları, çizgileri ve kusurları silmenizi hedeflemektedir. Cilde gençliğin ışıltısını veren Kraliçe Cilt bakımının arkasında ileri teknoloji ürünü bir formül var. Gücünü 2002 yılında Nobel Kimya ödülü kazanmış Japon Bilimİnsanı Sayın Koichi Tanaka’nın mikromoleküler düzeydeki bir buluşundan alıyor ve sistematik etkili antiaging fayda sağlıyor. Waterfacial Dermabrazyon ise bu uygulamanın öncesinde cildi rahatlatıyor, ışıltı katıyor ve gençliğini korumasına yardımcı oluyor. Pek çok özelliği tek bir bakımda toplayan Kraliçe Bakımı tüm cilt tiplerinde cilt gençleştirmeden kırışıklık tedavisine, yüzeysel lekelerden sıkılaşma ve parlaklaşmayakadar kapsamlı bir yelpazede kullanılıyor.

 

 

Nobel Ödüllü Teknoloji

Nobel ödüllü özel Japon nanoteknoloji ürünlerinden FORLLE’D ürünleriyle; hyalüronik asid, vitamin, mineral ve kırışıklık giderici elemanlar cilt altına daha yüksek performansla iletiliyor ve uygulandıktan sonraki 3 gün boyunca da alt tabakalara ilerlemesi devam ediyor.Bu da ciltte kolajen üretimini tetikleyen sürecin optimum seviyeye taşınması, yani daha etkili sonuçların aylar boyunca alınması anlamına geliyor.

 

Waterfacial Dermabrazyon

İşlem öncesinde Waterfacial Dermabrazyon Teknolojisiyle sanki ufak bir elektrik süpürgesi başlığıyla temizlik yapılıyormuşçasına su, oksijen ve vakumla cildiniz kara nokta, ölü deri ve istenmeyen ince lekeler ve pürüzlerden arındırılıyor. Oksijen Pump Sprey ve MikroWave stimülasyonla Yüz Yogası yaptırılıyor. Kimyasal değil Elektronik Peeling ile cildin stratum korneum tabakasındaki ölü hücreler arındırılıyor. Fotodinamik tedavi ile ciltaltı kolajen ve elastin lifleri uyarılarak gençleşme tohumları atılıyor. Ardından özel Forlle’D ürünleriyle temizleme, kelebek masajı, özel 3 katmanlı serum uygulamaları, vitamin ve mineralli losyonlar, hyalüronik asidli kremler, peel uygulamaları, opsiyonel dudak büyütücü ve gençleştirici bakımlar, kirpik besleyici bakımlar ve şımartan köpük maskeleriyle; ciltte gençlik ışıltısı yaratan Kraliçe Bakımı devam ediyor.

 

Su Gibi Duru ve Parlak

Uygulama, yaklaşık 1-1,5 saat sürüyor. Cilt üstündeki ısıyı sabitleyen teknoloji sayesinde kişi ağrı ya da acı hissetmiyor. Sonrasında kızarıklık, ödem vb yan etkiler görülmüyor. Cilt yüzeyine herhangi hasar vermeyen bir işlem olduğu için de her mevsim uygulanabiliyor ve hatta cildinizde yazdan kalma hasarları da iyileştiriyor. Anti-aging etkilerine gelince, yeni kolajen ve elastin liflerinin üretimi sayesinde cilt kalitesi iyileşiyor, çok daha taze ve canlı bir görünüme kavuşuyor. İnce çizgilerin, kırışıklıkların görünümü hafifliyor. Akne ve travmaya bağlı yara izlerinin görünümü azalıyor. Cilt içerisinde Led lambalar varmış gibi pırıl pırıl ışıldıyor, aydınlanıyor. Cilt tonundaki düzensizlikler yok oluyor. Yaşlanmaya ve güneşe bağlı lekeleri kamufle ediyor. Cilt yüzeyindeki solgun ve yorgun görünüm giderek belirsizleşiyor.

 

Sadece Kraliçeler İçin

WaterFacial uygulamasının ardından ciltte hedefe yönelik gerginliği azaltmak, cildi rahatlatmak ve gençleştirmek amacıyla kombine bir bakım olarak uygulanan ve sadece tek bir seansta cilde gençliğin ışıltısını veren Hyalogy Forlle'd Kraliçe Cilt bakımının arkasında ileri teknoloji ürünü bir formül var.Gücünü 2002 yılında Nobel Kimya ödülü kazanmış Japon Bilimİnsanı Sayın Koichi Tanaka’nın mikromoleküler düzeydeki bir buluşundan alıyor ve sistematik etkili antiaging fayda sağlıyor. Bu profesyonel cilt bakımında özel mikromoleküler hyalüronik asit formu, dokularla uyumlu seramidler cilt hücrelerine uygulamadan sonraki 3 gün boyunca ilerleyerek nüfuz eden vitamin ve mineraller, etkili bir anti-aging fayda sağlıyor. Kraliçe Cilt Bakımı’nın en etkili içeriklerinden biri olan hyalüronik asit;genç kalmak ya da gençliğini korumak isteyen hemen herkesin çok yakından tanıdığı bir maddedir ve uygulanan kremlerde en küçük nanoteknolojik mikromoleküler yapıda cilde nüfuz etmektedir. Hatta formüllerde kullanılan bu mikro-moleküler formdaki hyalüronik asidin yeni bir ismi bile var: HYALOGY. Yapılan bilimsel araştırmalarla cildin alt katmanlarına kadar ulaştığı görülen Hyalogy, yoğun nemlendirme özelliğini güçlü bir anti-aging etkiyle birleştiriyor. Kolajen üretimini artıran, hücreleri toksinlerden arındıran ve antioksidan özelliği ile hücresel yaşlanmayı geri döndüren Hyalogy molekülü, genç bir cildin en önemli yapıtaşlarından olan fibroblast yapımını da stimüle ediyor.

 

Genç, Diri ve Parlak Bir Ten

Kraliçe Cilt Bakımı cilde kadifemsi bir pürüzsüzlük ve yoğun nem verme özelliği ile ön plana çıkıyor. Cilde taze ve canlı bir görünüm veriyor, ince çizgilerin hafiflemesini, lekelerin renginin açılmasını sağlıyor ve ten porselen bir dokuya kavuşuyor. Hemen gözlemlenen bu güzel etkilerinin dışında Kraliçe Cilt Bakımı, cildin doğal yaşlanma sürecini yavaşlatan içeriklerle cildin geleceğine ve gençliğine de değerli bir yatırım görevi yapıyor.Cilt içerisinde Led lambalar varmış gibi pırıl pırıl ışıldıyor, aydınlanıyor. Bir yandan da alt katmanlardan ‘Gençlik Lifleri’ de denen kolajen ve elastin lifler stimüle oluyor.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır