Ameliyatsız Face Lift

Tüm Dünyada cilt yenileme ve kırışıklık tedavisinde son trend olarak kabul edilen microlifting, son derece kolay, güvenli, acısız ve kalıcı etkiler sağlayan bir yöntemdir.

Cerrahi olamayan microlifting uygulaması, micro terapinin en ust düzeyde kullanılması için özel olarak geliştirilmiş bir elektroterapi cihazıdır. Yaşlanmayla birlikte oluşan cilt sarkmasını tedavi ederken aynı zamanda, cildin sıkılaşmasına, gerilmesine ve ince çizgilerin azalmasına yardımcı olur.

Botoks uygulaması yanlızca mimik çizgilerimize iyi gelirken, yüzümüzdeki elastikiyet kaybı ,göz kapagı ve yanaklarımızdaki sarkmalar bizi rahatsız etmeye devam eder. Microlifting uygulamasıyla yuz kasları galvanık akım ile spor niteliğinde çalıştırılarak, sarkmalar mucizevi bir şekile toparlanır ve botoks uygulamasının da ömrünün uzatılması sağlanır. İlk seans itibariyle fark edilen Micro Lifting etkisi, üçüncü seansdan itibaren kalıcı olmaya başlar.

Yüz liftingi kan dolaşımını düzenleyerek, yüzü ideal kas sıklıgına kavuşturur. Ayrıca akne ve diğer lekelerin azalmasınada yardımcı olur. Uygulama haftada 2 kez 30-40 dakikalık seanslar halinde uygulanır ve hem kadınlarda hem de erkeklerde sonuçları oldukça kalıcı ve başarılıdır.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır