Resurface

Fraksiyonel karbondioksit lazer (10600 nm), derin kırışıkları düzeltmeye yardımcı, sıkı, yeni ve genç bir cilt oluşumunu destekleyen güvenli ve etkili bir lazerli cilt yenileme yöntemidir. Çalışma prensibinde; istenmeyen dokuyu buharlaştıran, yüksek yoğunluklu karbondioksit lazeri kullanır. Fraksiyonel karbondioksit lazerin daha hızlı iyileşme süresi sağlayan kısmı çalışma özelliğidir. Bu teknikte binlerce mikroskobik ısı kolonu cildin derinine inerken, zarar görmüş eski cilt hücreleri temizlenir; genç, parlak ve sağlıklı yeni hücrelerin gelişimi desteklenir.

 
Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
Sadece yüz çizgi ve kırışıklıkları için değil aynı zamanda boyun, dekolte ve el gibi diğer cilt bölgelerine de uygulanabilir.
 
Faydaları Nedir?

Tek seansta bile gözle görülür sonuçlar. Daha pürüzsüz, daha düzgün, yenilenmiş bir cilt, derin çizgilerin ve kırışıklıkların yumuşatılması, güneş ve yaşa bağlı lekelerin iyileştirmesi

 

Uygulama ağrılı mıdır?
İşlemden 45-60 dakika önce uygulama yapılacak bölgeye topikal anestezik krem sürülür. Tedavi sırasında hafif derecede sıcaklık, ısı veya rahatsızlık hissi duyulabilir. Bununla birlikte bilinen eski karbondioksit lazer tedavisine göre, fraksiyonel karbondioksit lazer tedavisi sonrasında kendiniz çok daha rahat hissedersiniz. Tüm yüz uygulaması yaklaşık 20-30 dakika sürmektedir. Tedavi; seçilen parametrelere göre 1 ay ara ile 3-5 kez önerilir. 3-6 ay içerisinde cildinizdeki yenilenme çok net gözlenir.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır