Göbek Bölgesi Lazer Epilasyon


Uzm Dr Hüray Hügül butik elit estetik anlayışı içinde en iyi cihaz ve yöntemlerle sizleri buluşturmaya devam ediyor. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerde en büyük iki kriter den ilki, acısız lazer epilasyondur,  ikincisi ise etkili ve sonuç veren bir cihazdır.Vücutta istenmeyen kılların giderilmesi kuşkusuz en önde gelen kozmetik problemlerden biri, belki de en önemlisidir. Artık acı bir sorun değil lazer epilasyon uygulaması anında tedavi başlığı buz tuttuğundan sıcak taş masajı konforunda bir uygulama yaşıyorsunuz.

İkinci olarak, kökünden yakılan kıllar kişiden kişiye ve orijinal çıkış yeri ile de ilişkili doğasına göre değişen hızlarda yeniden büyür. Bu, uygulanan prosedürün yinelenmesi demektir. Yani eskiden uzun seans süreleri ve çok seans sayıları vardı. İnsanlar mecburen buna da katlandılar. Ama artık lazer epilasyon cihazı ile uygulama süresi daha kısa etkili sonuç veiyor. Tabii ayrıca; yan etkisinin olmaması, hızlı, kolay ulaşılabilir ve uygulanabilir olması da istenen başka özelliklerdir.

Buz Lazer ile Epilasyon ve Avantajları;
• Yaz aylarında da uygulama yapılmaktadır.
• Her cilt tipinde ve her kıl renginde etkilidir.
• Erkek hastaların da en çok tercih ettiği lazer epilasyon sistemidir, çünkü acısızdır.
• Acı ve ağrı problemi olmamasının nedeni kılların buz ile dondurularak yok edilmesidir.
• FDA onaylıdır.
• Cildinizde tahrişe ve lekelenmeye izin vermez, çok güvenlidir.

Kıl köklerini dondurarak yok eden Buz Lazer son derece konforlu ve etkili bir sistemdir. Tüy renginiz ne olursa olsun bu epilasyon yönteminde yüksek başarı garanti! Ayrıca lazer epilasyon ağrısız ve acısız bir sistem.

Mevcut epilasyon sistemlerinden farklı olarak her cilt rengine uygulanabilirlik, acı eşiği düşük kişilerde bile ağrısız işlem süreci gibi önemli etkenler barındırır. Eski lazer epilasyonlara kıyasla çok daha fazla gelişmiş soğutucu mekanizmasıyla, tamamen konforlu ve acısız tedavi olanağı sunuyor. Eski nesil lazer sistemlerinde hassas bölgelere yapılan uygulamalar hayli acılı olurken, Ice Buz Lazer bu hassas bölgelerde konforlu bir uygulamayı mümkün kılıyor.

Epilasyonda her zaman esmer olmak ya da ten renginizin çok açık olması dezavantajdır. Ancak yeni nesil Lazer epilasyon teknolojisi ile açık ve koyu tenlerde de etkili sonuç almak mümkün kılıyor.

 

İnce tüylere çözüm


Eski nesil lazer epilasyon sistemlerinde başka bir problem ise rengi açık ve ince tüyler üstünde etkili olmamalarıydı. Bu da ince tüylere sahip olan kişilerin lazer tedavilerinden fayda sağlayamamalarını ağda, kıl dökücü ve jilet gibi eski nesil tüy alma yöntemlerine mahkûm olmaları anlamına geliyordu. Birde kızıl tüyleri olanlar da lazer teknolojilerden faydalanamıyorlardı. Birçok kadın ise vücudundaki kıllarda etkili sonuçlar alırken yüzlerindeki ince, açık renkli tüyler söz konusu olduğunda lazer sistemlerinden yardım alamıyorlardı. Yani artık tüyleriniz ne kadar açık renk olursa olsun faydalanabileceğiniz bir teknoloji olan Buz Lazersistemi ile lazer teknolojileri ile ilgili bu önemli sorun da çözülümler mevcut!

İşlem Ne Kadar Sürüyor?


Buz lazer epilasyon teknolojisi avantajından biri her atışta çok daha büyük alanlara etki etmesi. Eski sistem lazer epilasyonlarla saatler süren seanslar buz lazer ile çok kısa sürede tamamlanıyor. Optimum sonuç alınabilmesi için seanslara düzenli gelmek yeterlidir.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır