Burun Bölgesi Lazer Kılcal Damar Tedavisi

Burun kılcal damarları hassas ciltlerde, rozase hastalığı olanlarda, burun operasyonu veya travma sonrası, alerjik yapılı kişilerde, alkol alanlarda ve tansiyon problemi olanlarda çoğalıp genişleyebilir.

 

Neden Lazerle Tedavi

Lazerle tedaviler gittikçe popüler olmaktadır. Çünkü yan etkileri çok azdır ve tedaviden hemen sonra günlük aktivitelerinize dönmeniz mümkündür. CoolGlide Excel klinik olarak etkili yüz ve bacak damar lezyonları tedavisini uygulayan ilk lazerdir. “atış süresi, spot çapı ve güç” ün gerçek bağımsız kontrolü ile başka lazerler dahil diğer sistemlerden daha fazla damar tedavi imkanı Cutera sistemi ile sağlanabilir. CoolGlide sistemleri çok yönlü kullanıma sahip vasküler sistemlerdir.

 

Nasıl Uygulanır?

Başlığında ayarlanabilen çap ölçüsü sayesinde 3, 5, 7 mm lik damarları kolayca tedavi edebilir. Bakır soğutma tabakası sayesinde dokunulan bölgeyi anında soğutur. Başlıktaki ClearView tekniği ile yapılan bölgenin açıkca görülmesi sağlanır. Uygulama sırasında anestezi yapılmasına gerek yoktur. Tolere edilebilir bir acısı vardır.

 

Tedavi Ne Kadar Sürer?

Uygulama sırasında bazı damarlar anında yok olurken bazılarının rengi koyulaşır. 4-8 hafta içinde bu bölgeden tamamen kaybolmuş olur. Uygulama sonrasında epitelize edici krem, oluşan hasarın derecesine göre steroidli kremler kullanılır. Mutlaka güneşten korunulmalıdır. Genellikle bir veya iki seans yeterlidir. 2 seans arası ortalama 3-4 haftadır. Bununla beraber tedavi sayısı damarların sayısı, rengi ve büyüklüğüne göre değişebilir.

 

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır