Saten Vücut Germe

 

Nedir?

Uzm Dr Hüray Hügül butik elit estetik anlayışı içinde en iyi cihaz ve yöntemlerle sizleri buluşturmaya devam ediyor. BTL Exilis Elite ile cilde uygulanan bu enerji her dokuya iletildiğinden kişinin vücudundaki kolajenin tümü uyarılmaktadır. Uygulamadan hemen sonra ise bu canlanma süreci başlamaktadır. Uygulama sonunda kişinin gözle gördüğü ve hissettiği etki her geçen gün artarak devam eder. Uygulama sonrası ciltte artan kalite ve pürüzsüz görüntü satene benzetildiği için Saten Yüz Germe deniliyor.


Ameliyatsız Saten Vücut Germe, bilinen klasik bir radyo frekans uygulaması değildir. Bu uygulamada 2 ayrı sistemi (Fokuslu Radyo Frekans ve Ultrasonu) efektif olarak aynı anda kullanabilen tek sistemdir. Cilt altındaki yağ dokuda Lipoliz (Yağ Eritme) yaparak yağları trigliseridlere parçalar. Cilt altı yağ doku erirken yaptığı kolejen aktivasyonu yoluyla cilt yüzeyini de sıkılaştırır.

 

Kaç Seans Yapılmaktadır?

Uzman dermatoloji doktorunuz Saten karın germe tedavisini 4 hafta boyunca düzenli olarak hafta da 1 seans uygulanmasını tavsiye ediyor. Kişinin maksimum kolajen uyarımı 4 haftada sağlandığından fazla seans yaptırmanın bir avantajı olmayacaktır.

 

Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Haftada 1 kez olmak üzere, toplamda 4 seans (ortalama her seans 45 ila 60 dakikadır) uygulama ile kolajeni en derin katmandan uyararak harekete geçiren bu tedavide, ciltte lifting (kaldırma) etkisi hızla görülür. İlk seansda bile gençleşme ve sıkılaşma mucizevi bir şekilde gözle görülür. Bu yöntem ile ameliyata gerek kalmada güvenilir bir şekilde uygulama yapılabilir.

 

Acı ve Ağrı Hissedilir mi?

Saten vücut germe tedavisinde ağrı ve acı söz konusu değildir. Uygulama, cildinizde doğal görünüm sağlayarak uygulama sonrasında her hangi bir iz, kızarıklık, tahriş gibi durumlar yaşatmaz.

 

Sonuçları Nelerdir?

Tedavi esnasında, deri altındaki her katmana etki edildiği için kişinin cildinde uygulamanın hemen sonunda sıkılaşma başlayacaktır. Buna bağlı olarak kırışıklıklarda dengeli bir azalma görülecektir. Hasta her geçen gün biraz daha genç ve sıkılaşmış bir cilde sahip olacaktır. Bu etkiler klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

 

Tekrarlamak Gerekir mi?

Tedavi sonrası maximum seviyeye ulaşan kolajen ile canlanma sürecinini 1 yılda tamamlamaktadır. Bazı durumlarda kendini koruma altına cilt 1 yıla yakın süre ile bu etkiyi sürdürmektedir. Tedavinin en güzel yanı ise yenilenmiş olan cildin uygulama öncesi haline dönmemesidir. Dolayısıyla bir ya da iki yıl sonra tekrar 4 seanslık bir kür yaptırılarak bu saten etkisi sürdürülebilir. Bazen de ara ara tek seans rapeller yapılarak tazelik devamlı kazanılabilir. Özellikle sanatçıların klip veya TV çekimlerinden önce tek seans almaları ciltlerinde sağlıklı parlama ve gençlik ışıltısı oluşturmaktadır. Siz de düğün, toplantı ve önemli eventlerden önce tek seans alabilirsiniz.

 

Saten Germe Uygulaması Nerelere Uygulanmaktadır?

BTL Exilis Elite ile kol germe tedavi prosedürü tüm yüze ya da yüzde lokal tek bölgeye de uygulanabilmektedir. Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından kırışıklık giderme onayı olan BTL EXİLİS ELİTE; sarkma, yağlanma ve selülit tedavisindeki başarısı klinik çalışmalar ile kanıtlandıktan sonra 2016 yılında Göz Çevresi Uygulaması için onay alan Dünyadaki tek sistemdir.

 

 

Vücut İçin Uygulanabilir mi?

BTL Exilis Elite’ in patentli vücut başlıkları ile ağrısız, acısız ve rahatsız edici bir his duymadan bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma uygulamaları da  yapılabilmektedir.

 

Bölgesel İncelme İşlemi Nasıl Bir Sonuç Verecektir?

Tedavide radyofrekans ve ultrason sistemleri eş zamanlı kullanıldığı için diğer tüm sistemlere nazaran sonuçlar daha hızlı ve etkili olacaktır.  Tedavi haftada bir uygulanmak üzere 4 seans yapılır. Tedavi cilt sıkılaştırmaya yönelik ise ve kişinin ihtiyacı var ise ekstra 2 seans daha uygulanabilir. Uygulamanın 2. seansından sonra kişi gözle görülür sonuçlar almaya başlayacaktır.
Uygulama esnasında vücutta dalgalı görünümün tamamını giderdiği ya da ödemli selülit oluşumunu engellediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. BTL EXILIS ELITE’ in selülitleri yok ettiği ile ilgili Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından onayı vardır. Vücutta olan sarkmaların sıkılaşması, bedensel incelme gibi işlemlerde kısa zamanda etkili sonuçları sebebi ile zaman zaman kişilerin en çok tercih ettiği sistem olmuştur.

Size Harika Fikirler Sunmak İstiyoruz!

  • Fener Mah. Fener Cad. Fener İşmerkezi A Blok No:9/102 Muratpaşa/Antalya
  • +90 242 324 00 03 / +90.545.404 7 222
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

© 2020. Tüm Hakları Saklıdır